Strona główna > Konferencje, Microsoft > Heroes Happen Here Warszawa

Heroes Happen Here Warszawa

Microsoft rozpoczął szeroką zakrojoną akcję edukacyjno-promocyjną z myślą o partnerach i klientach z okazji premiery nowych produktów, takich jak Windows Server 2008, Visual Studio 2008 i SQL Server 2008.

Wczoraj byłem na jednym z takich wydarzeń, w Warszawie. Mam niestety parę zastrzeżeń co do wydarzenia. Niestety mam odczucie, że próbowało skopiować trochę pomysłów z zeszłorocznej konferencji pod nazwą Microsoft Developer Days and Security Summit. Pierwsza rzecz to rejestracja, została podzielona na litery alfabetu dzięki czemu można było odszukać szybko stolik ze swoim nazwiskiem i odebrać identyfikator… właśnie, dostaliśmy ID w stylu tego wydawanego rok temu na już wspomnianym wydarzeniu. Ta karta ma kod paskowy, który rok temu był wykorzystywany do wpuszczania ludzi na teren konferencji, do odpowiednich sal konferencyjnych jak także był potrzebny do wydawania materiałów.
W tym roku każdy mógł wejść na teren konferencji, do sal konferencyjnych i na piętro gdzie znajdowało się jedzenie i stoiska partnerów. Kiedy poszedłem odebrać materiały konferencyjne nikt nie odczytywał mojego kodu karty by sprawdzić czy już może wcześniej ich nie odebrałem tylko zrobili mi w karcie dziurę 😦 wpuszczanie do sal polegało na odczycie kodu karty, ale prawda była taka, że do sali gdzie były wykłady dla programistów można było wejść inną parą drzwi gdzie nikt tych kodów nie czytał…
Nie było jasnych oznaczeń jak można wejść na piętro, dużo ludzi chodziło na około przez pomieszczenia gdzie była rejestracja nie wiedząc, że zaraz obok sal wykładowych są schody tez prowadzące na górę… na poprzednich konferencjach było wiele oznaczeń, strzałek.

Poziom wykładów moim zdaniem bardzo dobry. Nie mogę nikomu nic zarzucić, każdy powiedział tyle ile chciał, a mi się podobało to co chcieli mi pokazać. To wszystko idzie naprawdę w dobrym kierunku… a my programiści dzięki temu mamy mniej linijek kodu do napisania 🙂

Poniżej zdjęcia z wydarzenia:

Do zobaczenia na przyszłych tego typu wydarzeniach.

Kategorie:Konferencje, Microsoft
  1. Brak komentarzy.
  1. No trackbacks yet.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Log Out / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Log Out / Zmień )

Facebook photo

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Log Out / Zmień )

Google+ photo

Komentujesz korzystając z konta Google+. Log Out / Zmień )

Connecting to %s

%d blogerów lubi to: