Strona główna > Konferencje, Microsoft, Osobiste > Lubelskie Dni Informatyki 2009

Lubelskie Dni Informatyki 2009

Ponad dwa lata temu zrodził się pomysł na imprezę informatyczną jakiej region Lubelski jeszcze nie miał. Wtedy nie myślałem, że będzie możliwe wdrożenie z powodzeniem tego pomysłu, ale dzisiaj kiedy ogłaszam już drugą edycję jestem pewien, że to było dobre posunięcie.

W tym roku po raz drugi zapraszając na Lubelskie Dni Informatyki chciałbym zwrócić uwagę, że mimo tego, że mamy “kryzys” wiele firm chciało nam pomóc i pojawić się na konferencji w roli merytorycznej wysyłając prelegenta czy to w roli sponsora pomagając nam spiąć wszystkie sprawy do kupy.

Ciągle się rozwijamy i w tym roku zamierzamy zrobić jeszcze lepsze wydarzenie. Zaprosiliśmy prelegentów z Poznania, Wrocławia i Warszawy. W ciągu trzech dni zaprezentujemy przybyłym gościom najróżniejsze technologie, wychodząc od walki z wirusami, przez multimedialne możliwości dzisiejszych frameworków do tworzenia stron, po marketing i pozycjonowanie aż do metodologii pracy grupowej. Każdy znajdzie coś dla siebie.

W tym roku także wystąpię z własną sesją. Tym razem opowiem o nowym trendzie jaki pojawia się na rynku IT czyli uruchamianiu aplikacji i usług w chmurze. Przykładem będzie dla mnie technologia Azure.

Wszystkich zainteresowanych odsyłam na stronę http://lubelskiedniinformatyki.pl . Do zobaczenia w tym magicznym miejscu, w Lublinie 🙂

  1. Brak komentarzy.
  1. No trackbacks yet.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Log Out / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Log Out / Zmień )

Facebook photo

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Log Out / Zmień )

Google+ photo

Komentujesz korzystając z konta Google+. Log Out / Zmień )

Connecting to %s

%d blogerów lubi to: