Strona główna > Przedsiębiorczość > Krzemowa Dolina-gdzie szukać wydarzeń?

Krzemowa Dolina-gdzie szukać wydarzeń?

Wszystkich zainteresowanych moimi artykułami na temat Krzemowej Doliny zapraszam do klikania tutaj, znajduje się tam zbiór artykułów dotyczących różnych aspektów pobytu w tej pięknej części USA.

W Dolinie wylądowałem ponieważ promuje tutaj moje gry (RunAway i Serpent)  pod marką

Print

a wolny czas pożytkuje na dzielenie się swoimi przemyśleniami.

—–

Poprzednie artykuły wprowadzały w tematykę noclegów i biura. Dzisiaj postanowiłem skupić się na tym co najważniejsze w dolinie, czyli “Gdzie poznać nowych ludzi?” i “Gdzie usłyszeć coś inspirującego?”

Cały czas będąc w USA (generalnie i to nie zasada tylko dla Doliny) używam następujących stron do znalezienia ciekawych spotkań – nie tylko technologicznych:

i

Co ciekawe strony te swoją popularność zawdzięczają nie Dolinie Krzemowej, a atakom 9/11 na Nowy Jork – wtedy właśnie ludzie zaczęli szukać miejsc wsparcia / spotkań. Później tak już zostało i dzisiaj te strony skupiają najciekawsze wydarzenia z całego świata – wciąż jednak chodzi o to samo, wspólne angażowanie ludzi w wydarzenie, poznawanie nowych osób.

IMG_0880

Jeżeli szukacie wydarzeń w Dolinie wpisujcie San Francisco i jako zakres wybierajcie co najmniej 50 mil (w grę wchodzić będzie wtedy Mountain View, Palo Alto…)

Dodatkowo będąc w Dolinie warto zainteresować się wydarzeniami, które organizuje Max Shappiro z PeopleConnect. PitchForce to wydarzenie, podczas któego będziemy mogli zaprezentować się m.in. 500Startups czy Sequoia Venture. Wydarzenia kosztują od 20 do 75 dolarów, ale cena nie powinna być barierą – to często najszybsza droga do zaprezentowania się potencjalnym funduszom.

 

Powodzenia! i jedna rada: Nie traćcie czasu, więc instalujcie EventBrite i Meetup na telefonie i w drogę na spotkania.

  1. Brak komentarzy.
  1. No trackbacks yet.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Log Out / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Log Out / Zmień )

Facebook photo

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Log Out / Zmień )

Google+ photo

Komentujesz korzystając z konta Google+. Log Out / Zmień )

Connecting to %s

%d blogerów lubi to: