Strona główna > Konferencje, Windows Phone > Isobar Hackaton Warszawa–już jutro!

Isobar Hackaton Warszawa–już jutro!

Już jutro rusza Isobar Create Warsaw, czyli maraton dla programistów, grafików i designerów. Zadaniem uczestników eventu jest stworzenie w ciągu 30 godzin działającego prototypu aplikacji mobilnej wykorzystującej NFC (Near Field Communication). Organizatorem wydarzenia jest agencja komunikacji Hypermedia Isobar we współpracy z firmą MasterCard. Sponsorami i partnerami wydarzenia są firmy Procter&Gamble, LG Electronics Polska, Microsoft i AMS.

Piszę tutaj o tym dlatego, że zostałem zaproszony do bycia mentorem technologicznym dla zespołów, które będą tworzyły innowacyjne rozwiązania – dlatego z tego miejsca serdecznie zapraszam do udziału! W takim razie również PlaceChallenge będzie obecne podczas tego wydarzenia i chętnie będziemy dzielić się wraz z osobami z mojej firmy wiedzą na temat programowania Windows Phone.

Print

Uczestnicy staną w szranki w jednej spośród czterech specjalnie przygotowanych kategorii, jak: Finanse, Handel, Rozrywka i Reklama Zewnętrzna. Na przygotowanie aplikacji uczestnicy mają dokładnie 30 godzin – od godziny 10:00 do 16:00 dnia następnego. W finale, 12 maja zespoły zaprezentują swoje aplikacje i ich możliwości przed jury, w którego skład wejdą specjaliści z branży IT i mobile. Zwycięzcy poszczególnych kategorii otrzymają cenne nagrody rzeczowe, w tym smartfony nowej generacji: Nexus 4 by LG z systemem Android oraz Nokia Lumia 820 i 920 z systemem Windows Phone 8. Dodatkowo jeden zwycięski zespół będzie miał możliwość przeprowadzenia kampanii reklamowej stworzonej aplikacji na nośnikach LCD firmy AMS, sponsora jednej z kategorii podczas Isobar Create Warsaw.

Telefony już czekają na pierwsze zainteresowane zespoły tworzeniem dla Windows Phone

zdjęcie (3)

Do zobaczenia!!!

  1. Brak komentarzy.
  1. No trackbacks yet.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Log Out / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Log Out / Zmień )

Facebook photo

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Log Out / Zmień )

Google+ photo

Komentujesz korzystając z konta Google+. Log Out / Zmień )

Connecting to %s

%d blogerów lubi to: