Strona główna > Przedsiębiorczość > Darmowe wsparcie prawne dla startupów w Warszawie

Darmowe wsparcie prawne dla startupów w Warszawie

Dzisiejszy tekst jest inspirowany coraz większą ilością zapytań dotyczących właściwej kancelarii prawnej. Wiele osób pyta mnie kogo mógłbym polecić i kto jest im w stanie pomóc w niedrogi sposób z prostymi czynnościami prawnymi.

Słowo startup nie traci na swojej wartości i ciągle słyszymy o tym, że kolejne rodzą się by podbić świat i zmienić Nasze życie nie do poznania.
Zawsze w życiu takiej młodej firmy nadejdzie moment, w którym będziemy potrzebować porady prawnej, która z założenia w Naszym kraju nie należy do najtańszych usług.

Tutaj na przeciw wychodzi kancelaria Wierzbowski Eversheds, która organizuje darmową pomoc prawną dla firm na wczesnym etapie rozwoju.

top[1]

Osobiście korzystałem z wsparcia jakie daje kancelaria rok temu i mogę je ocenić na najwyższym poziomie, Tomasz Zalewski, który jest partnerem tej kancelarii poświęcił sporo czasu na pomoc mojej firmie, a wszystkie zawiłości zarówno prawa polskiego jak i amerykańskiego (tak, również tutaj mogliśmy liczyć na pomoc) zostały mi wyłożone w prosty sposób.

Czy warto?

W firmach młodych często mamy problemy natury prawa własności, umów z klientami i partnerami oraz zawiłościami prawa ochrony danych osobowych. Z mojego doświadczenia powinniśmy pomyśleć jak najszybciej o skonstruowaniu umowy miedzy wspólnikami (nawet jeżeli firma formalnie jeszcze nie istnieje), oraz zabezpieczyć swoje znaki towarowe i rozwiązania, które tworzymy.

W każdej z tych kwestii możemy liczyć na wsparcie programu pomocowego wspomnianej kancelarii.

IntrnetStartUp-nowa-formula-banner[1]

Parę słów o samej kancelarii
Kancelaria Wierzbowski Eversheds działa od 1998 roku. Od marca 2005 roku jest członkiem globalnej sieci Eversheds International – jednej z największych sieci firm prawniczych na świecie, skupiającej niemal 5000 pracowników
w 44 biurach w Europie, Azji i na Bliskim Wschodzie.
Klienci to między innymi eBay, PayPal, Opera Software, HolidayCheck czy Ivona Software.
Więcej informacji o nas można znaleźć na stronie www.eversheds.pl

  1. Maj 12, 2013 o 10:43 pm

    Dziękuję za miłe slowa! A chętnych do wzięcia udziału w naszym programie Internetstartup zapraszam do kontaktu mailowego.

  1. No trackbacks yet.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Log Out / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Log Out / Zmień )

Facebook photo

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Log Out / Zmień )

Google+ photo

Komentujesz korzystając z konta Google+. Log Out / Zmień )

Connecting to %s

%d blogerów lubi to: