Strona główna > BizSpark, Life Hacking, Przedsiębiorczość > BizSpark w kilku słowach–czym jest, dla kogo i czy warto skorzystać?

BizSpark w kilku słowach–czym jest, dla kogo i czy warto skorzystać?

Dziesiątki godzin, pot na czole, uśmiech i radość z możliwości przekazania wszystkim zainteresowanym czym jest BizSpark, kto może z niego skorzystać i co on właściwie daje – opowiadałem o tym dziesiątki razy wśród studentów, pracowników korporacji, młodych przedsiębiorców – ale nigdy nie odważyłem się nagrać siebie na wideo.

Dzisiaj chciałbym Wam przedstawić całą wiedzęq na temat BizSpark w 20 minutowej pigułce w postaci wideo z kanału YouTube Auli Polskiej.

Posłuchajcie co do powiedzenia ma Krzysiek Folek, który w Naszym kraju odpowiada w Microsoft Polska za współpracę z startupami!

Krzysztof Folek–Microsoft Polska

W razie jakichkolwiek pytań piszcie w komentarzach.

  1. Łukasz
    Wrzesień 11, 2013 o 9:09 pm

    Krzysztof Folek wspomina o tym, że licencje pobrane w ramach BizSpark, po upływie trzech lat, pozostają naszą własnością. Czyli, pisanie i dystrybucja aplikacji w pobranych przez nas środowiskach, po wygaśnięciu umowy, będzie w pełni legalne, tak? Zastanawia mnie jeszcze jedna rzecz. Do której wersji subskrypcji MSDN mają prawo beneficjenci BizSpark w odniesieniu do Visual Studio, Ultimate, Premium, Professional czy Test Professional?

    Z góry dzięki za odpowiedź,
    pozdrawiam.

  1. No trackbacks yet.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Log Out / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Log Out / Zmień )

Facebook photo

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Log Out / Zmień )

Google+ photo

Komentujesz korzystając z konta Google+. Log Out / Zmień )

Connecting to %s

%d blogerów lubi to: