Strona główna > Konferencje, Przedsiębiorczość > Dolina Krzemowa znowu puka do Naszych drzwi…a za drzwiami niezwykle ciekawa konferencja

Dolina Krzemowa znowu puka do Naszych drzwi…a za drzwiami niezwykle ciekawa konferencja

Dolina Krzemowa dzisiaj w Naszym kraju staje tam samo popularna jak słowo startup jeszcze dwa lata temu – wszyscy wiedzą, że istnieje, nie wszyscy wiedzą o co chodzi, ale jest modne więc warto śledzić.

Kilka tygodni temu odbyła się niezwykle ważna konferencja w Gdańsku – InfoShare. Podczas tej konferencji zorganizowany został Panel z zaproszonymi zagranicznymi gośćmi prowadzony przez Krzyśka Kowalczyka z Hard Gamma Ventures, którego tematyka obracała się wokół szans na rozwinięcie projektu również w Krzemowej Dolinie, czy ona jest taka otwarta na Nas, czy czeka na Nasze projekty, jaka jest specyfika i przede wszystkim szanse.

Panel znajduje się tutaj, uważam, że warto zobaczyć dlatego go linkuję

Panel dyskusyjny podczas konferencji InfoShare

 

Ale ja dzisiaj nie o tym Panelu z InfoShare… ja dzisiaj o tym co stanie się dokładnie za parę dni, 20-21 czerwca w Dolinie odbywa się bardzo ciekawa konferencja, w której każdy może wżąć udział ZA DARMO poprzez streaming!

Nie zachęcałbym gdyby nie to, że zaproszeni goście i tematyka jest bardzo ciekawa. Nie chce tutaj pisać dlaczego, sami oceńcie przydatność tych informacji dla siebie.

I tym co myślą i tym co nie myślą…o swoim biznesie czy to lokalnie czy globalnie polecam się zapisać – za darmo, nie rozdają nagród, ale wiedza moim zdaniem jest bezcenna. Link do konferencji tutaj.

PS: Dla tych co mają jeszcze siły, polecam zobaczyć nagranie Fadiego, również z InfoShare 2013. Fadi prócz tego, że jeździ po świecie i przemawia, prowadzi fundusz inwestycyjny i zaprasza startupy z całego świata do Doliny do swojego domu. Dla niektórych z Was może wydać się nic odkrywczego, ale gwarantuję, że dla wielu to całkiem nowe rzeczy i warto o tym pisać i promować:

5 elementów w udanym startupie–Fadi
  1. Brak komentarzy.
  1. No trackbacks yet.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Log Out / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Log Out / Zmień )

Facebook photo

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Log Out / Zmień )

Google+ photo

Komentujesz korzystając z konta Google+. Log Out / Zmień )

Connecting to %s

%d blogerów lubi to: