Strona główna > Windows Phone > Microsoft daje programistom dodatkowy kanał możliwego przychodu–możliwosć płacenia za aplikacje w ramach rachunku u operatora

Microsoft daje programistom dodatkowy kanał możliwego przychodu–możliwosć płacenia za aplikacje w ramach rachunku u operatora

Microsoft wysłał dzisiaj do programistów informacje o tym, że w krajach gdzie dostępność kart kredytowych jest niska lub zaufanie do kart kredytowych jest niskie – daje możliwosć płacenia za aplikacje w ramach umowy z operatorami w ramach rachunku telefonicznego.

Tutaj znajdziecie wzór umowy – App Developer Agreement

Ile to kosztuje Nas programistów – dodatkowe 13,9%, czyli 30% dla Microsoft + 13,9% opłaty operatora (w każdym kraju taka sama) jak ktoś zapłaci w ten sposób.

Dla mnie jeszcze za wcześnie na komentarze czy to fer czy nie. Jak na razie widzę tutaj dodatkowy kanał dotarcia I możliwości sprzedaży.

W ramach ich oryginalnej informacji prasowej zestawienie jak zwiększył się udział kupowanych aplikacji przez to, że użytkownicy mają możliwość płacenia “w rachunku”.

Meksyk

Indonezja

 

Na razie na liście obsługiwanych krajów nie ma Naszego kraju – a to moim zdaniem przy niskim zaufaniu do oddawania danych kart kredytowych mogło by zwiększyć Nasze (programistów) dochody:

Kategorie:Windows Phone
  1. Brak komentarzy.
  1. No trackbacks yet.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Log Out / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Log Out / Zmień )

Facebook photo

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Log Out / Zmień )

Google+ photo

Komentujesz korzystając z konta Google+. Log Out / Zmień )

Connecting to %s

%d blogerów lubi to: