Strona główna > Internet Explorer, Microsoft > Microsoft uruchamia stronę status.modern.ie i próbuje informować programistów co zamierza implementować w kolejnej wersji przeglądarki

Microsoft uruchamia stronę status.modern.ie i próbuje informować programistów co zamierza implementować w kolejnej wersji przeglądarki

Komunikacja na linii Microsoft – programiści rozwiązań internetowych dotychczas nie była najlepsza. Nowe wersje Internet Explorera to raczej była zagadka, zarówno pod względem zgodności z standardami jak też zgodności z innymi przeglądarkami internetowymi.

Dzisiaj Microsoft uruchamia stronę http://status.modern.ie na której chce informować o swoich planach

image

Strona zawiera informacje o implementowanych elementach związanych z HTML5, CSS3 oraz JavaScript. Możemy przeczytać jakie są plany, możemy zagłosować pokazując, że dana funkcjonalność jest dla Nas ważna oraz brak udział w dyskusjach.

 

Moim zdaniem to dopiero początek zmian w informowaniu społeczności o nowościach, Microsoft wie o tym, że jest trochę w tyle i prasa samej przeglądarki nie jest najlepsza. Kroki, które w ostatnich miesiącach z ich strony zostały wykonane oceniam na plus i czekam na kolejne.

  1. Brak komentarzy.
  1. No trackbacks yet.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Log Out / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Log Out / Zmień )

Facebook photo

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Log Out / Zmień )

Google+ photo

Komentujesz korzystając z konta Google+. Log Out / Zmień )

Connecting to %s

%d blogerów lubi to: